Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/htdocs/vysehrad.org/_hlavicka.php:4) in /data/www/htdocs/vysehrad.org/common/common_functions.php on line 14

Fosilní nálezy

Databáze

Jste-li fosílie a nenechali-li jste nám na sebe zatím kontakt, učiňte tak prosím. Takto na vás budeme mít spojení a budeme vás moci informovat o aktuálních akcích pro fosílie (např. o oslavě šedesátého výročí které bude v roce 2026:-). Dále budeme schopni zprostředkovat kontakty mezi vámi, fosíliemi samotnými. Kontaktní údaje nebudou nikde zveřejněny, takže se nemusíte bát žádného zneužití. Chcete-li kontakt na nějakou fosílii, obraťte se na náš email. Jste-li v kontaktu se svými někdejšími spoludružiníky, či jinými fosíliemi, řekněte jim prosím o našem webu, ať se nám také mohou přihlásit...

Již se přihlásily tyto fosílie zanechat kontakt
Přezdívka/jméno Družina Kde nyní žije V oddílu od - do
1960197019801990200020102020
Laděnka (Ladislava Marešová / Křížová) Praha 7                                                          
Kex (Honza Keprta)(s)PatniciLondyn, Velka Britanie                                            
doktor (Pavel Drašar)6. oddílPraha 4                        
Petr (Petr Přibyl)7. oddílPraha                                    
Mirek (Végner)Albatrospošta Mšené - Lázně                                                        
Kule (Zdeněk Moučka)AntonínPraha 2                       
Viktorka (Iva Štohanzlová (Chludilová))BreberyPraha 4                                                        
Ema (Ema Novotná)BreberyPraha 4                                                        
Pýthie (Halina Holá)BreberyPraha 10                                                        
Vláďa (Vladimír Kupka)Delfíni / UFOPraha 415                                        
Anděla (Alena Adámková (Anděrová))Fregatky/PirátiPraha 4                                                       
Mrkvous (Richard Binko)HrérPraha                                                        
Pětík (Lukáš Zeman)HrérPraha                                                     
Honza (Honza Moravec)Hrér (asi)Praha                                                          
Vohon (Vojtech Janak)JežciPraha 2                                                      
Georg JGM (Jiří Měch)KáňataPraha 8                                              
Pytris (Petr Kunz)KáňataObora-Obrubce                                                    
TML (Tomáš Lerl)KáňataPraha 4                                           
Jirka (Jiří Pánek)KáňataPraha                                                          
Falda (Pavel Matoušek)LišáciPraha 4                                                  
Martin (Martin Barták)LišáciPraha 10                                                     
Marek (Naar)LišáciPraha 3                                                
Cihla (Martin Doležel)LuňáciPraha 5 - Zličín                                                   
Kuba (Petr Kubálek)LuňáciStřezimíř                                                        
Nág (Marek Hanuš)Luňáci, DiamantPraha                                                       
Martin (Martin Novotný)LvíčataPraha 2                      
Pidi (Petr Mužík)Lvíčata, AntonínPraha                                                  
Tirák (Jiří Jirát)MufloniPraha 6                                                       
Rychlík (Jakub Lepš)Mufloni / KlofloniPraha 4                                                         
Lískáč (Pavel Král)Mufloni / KlofloniPraha                                                      
Jirka (Jirka Pánek)MustangovéPraha                                                      
Robert (Robert Blanda)MustangovéPraha 2                                                   
Mrtvola (Tomáš Zykán )MustangovePraha                                                        
Michal (Michal Dobíšek)MyšáciPraha 8                                                       
Čihadlo (Jan Čihák)MyšáciPraha 10                                                     
Strach (Michal Drahorád)NetopýřiPraha 10                                               
Luďa (Luďa Boháčová)Pirátipraha 5                                                  
hluk (Vojtěch Hrubý)pytlíciPraha                                                    
Pibižuch (Daniel)PytlíciPraha                                                     
Alenáš (Ale Nash)RysovéPraha                                               
Mapani (Vladimír Žižlavský)RysovéPraha 10                                                        
Hříbě (Michal Řezanina)RysovéPraha 9                                                   
Hříbě (Michal Řezanina)RysovéPraha                                                     
Emil (Kryštof Zeman)RysovéPraha                                           
Bukač (Jan Čermák)Rysové / Pstruzi                                                          
Qik (Lukáš Pfeiffer)ScarebeusPraha 4                                                 
Psík (Honza Suchan)SkarabeovéPraha 2                                                       
Brek (Martin)SkarabeovéPraha 4                                                           
Kvík (Lukáš)SkarabeovéPraha                                                        
Mára (Marek Šrámek)SkarabeovéPraha                                                           
Hudrák (Tomáš Páleníček)SvištiPraha 10                                                      
OMV (Jan Votápek)ŠpatníciPraha                                                   
Mungo (Martin Vodňanský)ŠpatníciPraha                                                     
Cuk (Ondřej Vodňanský)ŠtěňataPraha                                                        
Širchán (David Frinta)ŠtěňataPraha                                                        
Turbo (Ondřej Nejedlý)ŠtěňataPraha 4                                                   
Chechta (Filip Kříž)ŠtířiPraha                                                     
Ampér (Milan Lopour)TučňáciSazená                                                       
Uá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                            
Světlo (Pavel Lichtág)TučňáciPraha 4                                                      
Uáá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                                
Saša (Saša Lerlová (Gvozdková))TučňáciPraha 4                                      
Ampér (Milan Lopour)TučňáciLovosice                                                      
Horác (Filip Kocev)TučňáciPraha                             
Lufťák (?) (Lukáš Pezlar)TučňáciPraha 8                                                       
Vlaštovka (Věra)VeverkyPraha 9                                                      
Pšenda (Jana Adámková/Blahová)VeverkyZdiby-Brnky                                                       
Puštík (Alena Vondroušová (Mejstříková))VeverkyPraha 4                                                         
Kalimero (Magda Mejstříková)VeverkyLiberec                                                         
Fíha (Filip Humplík)VrabčáciPraha                                                      
Hardy (Štěpán Harant)VrabčáciBrive La Gaillarde                                                         
Ouha (Ondřej Huleš)VrabčáciPraha 4                                                         
Chrochta (Tomáš Zahradníček)VrabčáciMiličín                                                    
Sporýš (Vojtěch Medonos)VýřiMnichovice                                                    
Vrápenec (Jakub Votápek)VýřiPraha 10                                               
Ušák (Petr Štěpánek)ŽralociPraha 4